سبک دکوراسیون بوهمین

سبک دکوراسیون بوهمین

سبک دکوراسیون بوهمین

امروز میخواهیم در مورد سبک دکوراسیون بوهمین یا همان بوهمی  و خرید تابلو دکوراتیو از فروشگاه تابلو دکوراتیو سرپوستر حرف بزنیم. اصولا در این سبک شما اول از هرچیزی با فرهنگ افراد آشنا میشوید. یعنی فرهنگ و البته جغرافیا بیشترین تاثیر در این سبک را دارند. به زبان ساده تر باید گفت در زمانی که همه سبک ها و دکوراسیون ها به سمت مدرنیته میرود این سبک تلاش میکند اشیا را در ساده ترین حالت خود به نمایش بگذارد. این سبک علاوه بر شباهات زیادی که به بقیه سبک ها دارد اما دارای تفاوت های بزرگی است. این سبک بیشتر برگرفته از زندگی انسان هایی است که در سبک خاص تری از زندگی به سر میبرند یا حداقل عقاید جالبی نسبت به زندگی دارند. مثلا افراد مشهور ، نویسنده ، نقاش ، بازیگر انگار به نوعی کمی از وسایل فارغ هستند شاید. در نگاه اول این سبک ما رو به یاد زندگی سرخ پوستان بندازه . اما جالبه بدونید بوهمیا منطقه ای در جمهوری چک که در قرن بیستم توسط پادشاه اداره میشده ، حالا میخوایم کمی در مورد ویژگی های این سبک صحبت کنیم.

قوانین سبک دکوراسیون بوهمین

رنگ  یکی از فاکتور های اساسی درسبک دکوراسیون بوهمیین است. با اینکه در سبک بوهمیان هیچ قاعده و قانونی برای چینش و رنگ وجود ندارد اما بیشتر رنگ ها گرم و خاکستری و خاک هستند. البته با رنگ های دیگری که حس زندگی به ما بدهد قابل تلفیق شدن هستند. نکته جالب اینجاست که اصول سبک بوهمیان خیلی دست و پا گیر نیست و شما به راحتی میتونید تلفیق رو بر اساس سلیقه خودتون انجام دهید. نیاز نیست نگرانی همخونی وسایل و اشیا  و ست کردن آن ها باشید. ست کردن در این سبک دکوراسیون بوهمین دیده نمیشود. اما این به این معنی نیست که هر کدام در طیف رنگی متفاوت باشند. به طور مثال پارچه های شلوغ با رنگ های مختلف به شدت در این سبک دیده میشود. طرح پارچه هایی که شما در آسیای شرقی بیشتر مشاهده میکنید. در سبک بوهمیان متفاوت با سبک های امروزی بیشتر از فلز استفاده میشه و چینش وسایل به طوری است که شما در آن احساس روزمرگی نمیکنید.

تاثیر تابلو دکوراتیو

بیشتر از هر چیزی اکسسوآرهای خاص به این سبک معنا میده مثل کوسن های قلاب بافی شده قاب های پتینه که در اون کانسپت های مختلفی هست. دیوار کوب ها مثلا شاخ یک گوزن و تابو های دکواتیو. این سبک نماد آرامش است .شما با خرید تابلو دکوراتیو میتوانید به راحتی این سبک را به خانه های خود باورید. تابلو دکورتیو متناسب با این سبک باید در عین سادگی نشان دهنده ین سبک نیز باشد. مجموعه تابلو بالا مجموعه تابلو بانو بوهمین است که دقیقا متناسب با این سبک است . تمامی فاکتور های مهم این سبک را دارد و دقیقا سبک دکوراسیون بوهمین را به منازل شما میآورد. خرید تابلو بانو بوهمین یک نکته جالب در مورد مبلمان سبک بوهمیان این است که اون ها هرگز از مبلمان مدرن ، نو و تازه ساخته شده استفاده نمیکنند. اتفاقا مبلمان آن ها از وسایلی است که مدت زمان زیادی از عمرشون گذشته و شاید حتی با یک کوسن کاربری آن را برای نشستن یا راحت بودن عوض کنند. به طور کلی ساده ترین شکل ها در این سبک دیده میشود حتی نور هم از همین قانون پیروی میکند. گوشه دنج کمی تاریک با پرده های پر نقش و نگار که حس زندگی به شما میبخشد. و در آخر گلدان و گیاهان یکی از عضو های مهم در این سبک دکوراتیو هستند.

فروشگاه تابلو دکوراتیو سرپوستر

فروشگاه تابلو دکوراتیو سرپوستر تمامی سبک های دکوراسیون را دارا می باشد و تابلو مخصوص به هرکدام را دارد. تنها کافی است با مشاوران ما تماس بگبرید و یا به سایت ما سر بزنید. همچنین میتوانید از عکس های شخصی خودتان در بین مجموعه تابلو دکوراتیو استفاده کنید. همچنین صدای مورد علاقه خود را قاب کنید . برای اطلاع از تابلو های صوتی  قسمت تابلو های صوتی مراجعه کنید. خواستم این سبک رو به شما معرفی کنم امیدوارم خوشتون اومده باشه ودر دکوراسیونتون استفاده کنید .
مدير وب سايت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.