دکوراسیون محل کار

دکوراسیون محل کار-دکوراسیون اداری

دکوراسیون محل کار

دکوراسیون محل کار (دکوراسیون اداری-خرید تابلو دکورایتو)یکی از فاکتور های مهم برای دفتر و محل کار شما می باشد. ما در این مقاله با همه جزئیات به دکوراسیون دفتر کار پرداختیم تا درحین انتخاب به همه نکات دقت داشته باشید. شرکت های بزرگ و موفق امروزی از برنامه ای تحت عنوان فعالیت مبتنی بر کار استفاده می کنند . این امر به این معنی است که کارمندان می توانند در هر قسمتی از محل کارشان که مناسب باشد به فعالیت خود بپردازند . از طرف دیگر اگر کارمندی قصد انجام فعالیتی را داشته باشد که نیاز به همکاری دیگر کارمندان داشته باشد . می تواند میز کارش را دقیق کنار  بقیه همکاران قرار دهد. و به نوعی یک جلسه همکاری ومشورت را تشکیل دهند . دکوراسیون محل کار بر روند کار کارکنان تاثیر گذار است . در دفتر هایی که مرتب است و دارای دکوراسیون دلباز و نور هستند انگیزه و اشتیاق کارکنان بیشتر میشود. این فضاها برای جلسات ناگهانی جلسات گروهی استراحت های بین کار و فعالیت هایی که نیاز به تمرکز دارند مناسب است . شما همچنین میتوانید فضایی را در دفتر کار خود به وجود بیاورید تا کارمندان در هنگام استراحت و ناهار به آن جا بروند . همچین مکانی از بیرون رفتن کارمندان برای صرف ناهار جلوگیری میکند و باعث صرفه در زمان میشود.

فاکتور های مهم در دکوراسیون محل کار

فاکتور های مهم در دکوراسیون محل کار شامل چند چیز هستند که با رعایت کردن آن ها دفتری زیبا خواهیدداشت.
  • 1-گل و گیاه:
نمیتوانیم منکر نقش مهم گیاهان در سلامت ما شویم. علاوه بر کاربرد تزیینی در دکوراسیون محل کار نگهداری از گیاهان در محیط کار باعث ایجاد هوای تازه و مطبوع می گردد . طراحی دیوار سبز باعث افزایش رطوبت و کاهش مواد سمی از فضا می گردد. با استفاده از گیاهان در دکوراسیون محل کار میتوانید روحیه تیمی و نشاط را به دفتر کار خود راه دهید.
  • 2-قفسه نمونه کار:
وجود یک قفسه نمونه کار برای هر دفتری لازم و ضروری است. با گذاشتن چند نمونه از کار های میتوانید یک شو روم مخصوص و کوچک داشته باشید. وجود یک قفسه از محصولات شرکت در گرفتن قرار داد و کار های جدید تاثیر به سزایی دارد.
  • 3-میز و صندلی مناسب:
وجود میز و صندلی  مناسب برای رئیس شرکت و کارمندان  بسیار مهم است. چرا که کارمندان بیشتر تایم خود را در آن مکان میگذرانند. پس باید مکانی با کیفیت برای آن ها فراهم کرد تا زود خسته نشوند و روند کاری با کیفیتی داشته باشند.
  • 4-تابلو دکوراتیو:

هیچ کس نمی تواند منکر تاثیر تابلو در دکوراسیون اداری شما باشد. دکوراسیون محل کار شما نشان دهنده نوع کار شما و قدرت شما در آن کار است. چرا که وقتی کسی برای اخذ قرار داد وارد شرکت میشود با دیدن یک دکور خوب به قدرت و کیفیت کار شما پی خواهد برد. تابلو یکی از فاکتور های اساس برای این کار است. خرید تابلو دکورایتو نقش بزرگی در دکوراسیون شما دارد. شما میتوانید نمونه کار های خود را برای دکور داخل قفسه قرار دهیئد. همچنین میتوانید عکس های با کیفیت را از محصولات خود در سایز های بزرگ قاب کنید. داشتن نمونه کار و عکس از محصولات خود تاثیر بسیار زیادی در روند فروش شما خواهد داشت.

اهمیت دکوراسیون اداری

طراحی فضای کار رنگی کمکی به جسم و ذهن است . در نگاه اول انتخاب رنگ برای روانشناسی محل کار شاید ساده ترین اقدام به شمار آید اما واقعا این طور نیست . شاید انتخاب رنگ اولین گام باشد اما یقینا مهم ترین گام نیز هست . در انتخاب رنگ اولین گزینه برای همگان رفتن به سراغ رنگ هایی است که در طراحی لوگو و برند شرکت و کمپانی به کار گرفته شده اند . طبق تحقیقات وب سایت سرپوستر سلامت رنگ ها تاثیر عمیقی بر چگونگی فعالیت و نحوه عملکرد افراد در محیط کار دارند. رنگ ها باعث می شوند شخص کارش را به بهترین شکل ممکن انجام دهد یا نیمه کاره آن را رها کند . بر اساس مطالعاتی که در زمین بهره مندی محیط کار انجام شده است مهترین عاملی که توانایی کارمندان را تعیین می کند محیط اطرافشان است. گفته می شود که  طراحی کار انجام شده است مهمترین عالی که توانیی کارمندان را تعیین می کند . دکوراسیون اداری نقش مهمی در پیشرفت شرکت ها دارد. طبیعی است که هزینه برای طراحی دکوراسیون و یا محل کار بهترین سرمایه گذاری برای پیشرفت کار است تناسب رنگ را ررعایت کنید .
سرپوستر
شرکت سرپوستر کار شما را راحت کرده است. سرپوستر با داشتن هزاران مدل عکس و مجموعه میتواند دکوراسیون زیبایی برای شما فراهم کند. همچنین میتوانید عکس های نمونه کار های خود را با افکت و طراحی ویژه داشته باشید. به این صورت که عکس هارا در اختیار ما قرار میدهید و تیم طراحان و هنرمندان سرپوستر این کار را برای شما انجام میدهند. شرکت سرپوستر با سابقه فروش برای شرکت های زیادی اماده همکاری با بسیاری از شرکت ها می باشد. برای گرفتن اطلاعات بیشتر و خرید تابلو دکورایتو به سایت ما سر بزنید. همچنین میتوانید توسط اینستاگرام با ما همراه باشید و از آخرین اخبار ها با خبر بشوید. سرپوستر با بیش از دو هزار تابلو دکوراتیو با سبک های مختلف اماده همکاری است. از جمله اکسپرسیونیسم مینیمال خطی تایپوگرافی و … و 500 مجموعه گالری وال و گالری دیواری منحصر به فرد شما را فراهم میکند. شما می توانید در چیدمان گالری دیواری خود از عکس های شخصی خود استفاده کنید. و یا صدای خود و یا موزیک مورد علاقه تان را قاب کنید . شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرین. تا به طور کاملا رایگان با قوانین فنگ شویی و باب سلیقه نیازها و علاقه شما برایتان گالری دیواری منحصر به فرد طراحی کنند.
مسیب نژاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.