دکوراسیون محل کار

شرکت های بزرگ و موفق امروزی از برنامه ای تحت عنوان فعالیت مبتنی بر کار استفاده می کنند .

این امر به این معنی است که کارمندان می توانند در هر قسمتی از محل کارشان که مناسب باشد به فعالیت خود بپردازند .

به عنوان مثال اگر کارمندی قصد انجام کاری را داشته باشد که نیازی به توجه و تمرکز بالا دارد می تواند به محیطی خلوت برود تا از ایجاد مزاحمت احتمالی دیگر همکارانش در امان است .

از طرف دیگر اگر کارمندی قصد انجام فعالیتی را داشته باشد که نیاز به همکاری دیگر کارمندان داشته باشد .

می تواند میز کارش را دقیق کنار  بقیه همکاران قرار دهید و به نوعی یک جلسه همکاری ومشورت را تشکیل دهند .

در زیر برخی از محیط هایی که می توان فعالیت های مبتنی بر کار را در آن ها انجام داد آورده شده است .

این مناطق بسیار راحت هستند و شامل صندلی های راحتی میز چای نیمکت مبلمان و غیره می باشند .

این فضاها برای جلسات ناگهانی جلسات گروهی استراحت های بین کار و فعالیت هایی که نیاز به تمرکز دارند مناسب است .

برای فعالیت هایی که نیاز به تمرکز دارند کارمندان می توانند در صورت تمایل در دفتر خود و روی میزشان نیز کار کنند .

هیچ کس نمی تواند منکر نقش مهم گیاهان در سلامت ما شود علاوه بر کاربرد تزیینی در دکوراسیون محل کار نگهداری از گیاهان در محیط کار باعث ایجاد هوای تازه و مطبوع می گردد طراحی دیوار سبز باعث افزایش رطوبت و کاهش مواد سمی از فضا می گردد.

فضای اداری تجاری جدید و شیک را برای یک مجموعه به پایان رساند . این مجموعه با هدف به نمایش کشیدن خلاقیت الهام گرفته از یک عکس ساده منظره کوه کرد تا یک کوه یخ و شفاف و تمیز از یخ را منعکس کند.

طراحی فضای کار رنگی کمکی به جسم و ذهن است . در نگاه اول انتخاب رنگ برای روانشناسی محل کار شاید ساده ترین اقدام به شمار آید اما واقعا این طور نیست شاید انتخاب رنگ اولین گام باشد اما مطمینأ مهم ترین گام نیز هست . در انتخاب رنگ اولین گزینه برای همگان رفتن به سراغ رنگ هایی است که در طراحی لوگو و برند شرکت و کمپانی به کار گرفته شده اند . طبق تحقیقات وب سایت سرپوستر سلامت رنگ ها تاثیر عمیقی بر چگونگی فعالیت و نحوه عملکرد افراد در محیط کار دارند و حتی رنگ ها باعث می شوند شخص کارش را به بهترین شکل ممکن انجام دهد یا نیمه کاره آن را رها کند .

بر اساس مطالعاتی که در زمین بهره مندی محیط کار انجام شده است مهترین عاملی که توانایی کارمندان را تعیین می کند محیط اطرافشان است گفته می شود که  طراحی کار انجام شده است مهمترین عالی که توانیی کارمندان را تعیین می کند .

دکوراسیون محل کار نقش مهمی در پیشرفت شرکت ها دارد و طبیعی است که هزینه برای طراحی دکوراسیون و یا محل کار بهترین سرمایه گذاری برای پیشرفت کار است تناسب رنگ را ررعایت کنید .

سرپوستر با بیش از دو هزار تابلو دکوراتیو با سبک های مختلف اکسپرسیونیسم مینیمال خطی تایپوگرافی و … و 500 مجموعه گالری وال و گالری دیواری منحصر به فرد شما را فراهم کند .

شما می توانید در چیدمان گالری دیواری خود از عکس های شخصی خود استفاده کنید و یا صدای خود و یا موزیک مورد علاقه تان را قاب کنید .

شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرین تا به طور کاملا رایگان با قوانین فنگ شویی و باب سلیقه نیازها و علاقه شما برایتان گالری دیواری منحصر به فرد طراحی و چییدمان کنند تا با خیال راحت دیوار منزلتان را بچینید.

مسیب نژاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.