تاثیر رنگ سبز در دکوراسیون

رنگ سبز آرامش بخش است و همین موضوع می تواند در طراحی دکوراسیون منزل  بسیار تاثیر گذار باشد. استفاده صحیح و درست از رنگ سبز در دکوراسیون منزل می توان حس و حال کلی خانه را عوض کند و در روحیه ساکنین خانه تاثیر بالایی بگذارد.

روانشناسان معتقدند اگر محیط های شلوغ و نامنظم با روحیه شما سازگاری ندارد از رنگ سبز برای تعدیل فضا و آرام کردن محیط استفاده کنید. رنگ سبز می تواند حس تعادل، هماهنگی، ایمنی، شور و نشاط را در محیط برقرار کند. اگر می خواهید خانه ای آراسته، آرام و وسیع داشته باشید بهتر است از رنگ سبز در دکوراسیون خود استفاده کنید و اگر آدمی گوشه گیر و منزوی هستید خوب است رنگ سبز را برای خانه تان انتخاب کنید.

رنگ سبز را با بنفش و نقره‌ای به کار ببرید.سبز به دلیل خنثی بودن برای دکوراسیون داخلی فوق‌العاده است. سبز در همه جای طبیعت وجود دارد، با هر رنگ رنگین‌کمان همنشین می‌شود و ظاهر فوق‌العاده‌ای به خود می‌گیرد.رنگ سبز به دلیل آرام‌بخش‌بودن مناسب اتاق خواب و سرویس‌های بهداشتی است.سبز اگر در کنار طیف بنفش و نقره‌ای قرار بگیرد، زیباتر شده، رفاه و غنی‌بودن را می‌رساند. از سبز چون رنگ پوست را خوب انعکاس نمی‌دهد، در سالن‌های پوست و زیبایی و حتی بوتیک‌ها و فروشگاه‌های لباس استفاده نکنید. سبز را می‌توان با صورتی پررنگ، زرشکی، آبی روشن، زرد و بنفش استفاده کرد.سبز آرامش، آسایش، خنکی، رفع خستگی، اعتدال، احتیاط، امنیت، هماهنگی، تعادل و آرامش اعصاب را به همراه دارد.سبز نشانه ثروت، رشد، تولد، تجدید حیات، غبطه‌خوردن و همدردی است. سبز اجتماعی بودن، مرسوم بودن، ظرافت، پیچیدگی، سنت، عادی و گران بودن را می‌رساند.

رنگ سبز یک رنگ فرعی و ترکیبی در چرخه رنگ ها محسوب می شود؛ که از ترکیب رنگهای اصلی زرد و آبی بوجود می آید. رنگ سبز – به همراه رنگی آبی- یکی از آرامش بخش ترین رنگ ها است، زیرا ناخودآگاه رنگ طبیعت را به انسان یادآوری می کند. همچنین این دو رنگ در میان عموم بسیار پر طرفدار می باشند و چشمان انسان ها به طور طبیعی به دنبال این دو رنگ در طبیعت می باشند. به عنوان یک اصل کلی: سبز همان احساسات آبی را در بر دارد اما کمی گرم تر و انعطاف پذیرتر است. سبز دارای سایه های خنثی و طبیعی است.

رنگ سبز برای دکوراسیون داخلی به دلیل خنثی بودنش گزینه بسیار مناسبی می باشد. از آنجا که رنگ سبز نماد و حس طبیعت را به افراد یادآوری می کند، لذا رنگی است که باعث تعادل و آرامش میشود پس می توان نتیجه گرفت که برای بیشتر فضاهای خانه و هر جایی که نیاز به وجود آرامش بیشتر باشد،مناسب است.

سر پوستر با بیش از دوهزار تابلو دکوراتیو با سبک های مختلف اکسپرسیونیسم، مینیمال ، خطی تایپوگرافی و… و 500 مجموعه گالری وال و گالری دیواری منحصر به فرد شما را فراهم کند.

شما میتوانید در چیدمان گالری دیواری خود از عکس های شخصی خود استفاده کنید و یا صدای خود و یا موزیک مورد علاقه تان را قاب کنید.

شما میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرین تا به طور کاملا رایگان با  قوانین فنگ شویی و باب سلیقه، نیازها و علاقه شما برایتان گالری دیواری منحصر به فرد طراحی و چیدمان کنند تا با خیال راحت دیوار منزلتان را بچینید.

مسیب نژاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.