تابلو دکوراتیو و تاثیرات آن روی دکوراسیون

تابلو دکوراتیو و قاب عکس دکوراتیو سرپوستر

تابلو دکوراتیو و تاثیرات آن روی دکوراسیون منزل و دیوار

تابلو دکوراتیو یکی از محصولات مهم در دکوراسیون داخلی به حساب می آید و کاربرد فراوانی در چیدمان داخلی دارد در همه منازل حداقل روی یکی از
دیوارها از تابلو بعنوان زینت بخش به حساب می آید.

دیوار های منازل مورد توجه ترین سطوح هستند که وقتی شخصی وارد فضایی می شود اولین مکانی که مقابل دیدش قرار می گیرد دیوار ها می باشد.

در نتیجه میزان تاثیر گذاری شان نسبت به دیگر سطوح نیز بیشتر است!

تابلوها دارای سبک ها و طرح های متفاوت و زیادی هستند که در دل هر تابلو داستانی نهفته است و .میتوان با توجه به شخصیت و سلیقه صاحبین خانه تابلوهای دکوراتیو را انتخاب کرد.

تابلو های دکوراتیو و پوستر ها یکی از ساده ترین راهها برای افزودن شخصیت و هویت به دیوارهای برهنه است.

داشتن یک گالری در خانه آن هم بر روی دیواری پر از تابلوهای مختلف می تواند خستگی شما را از تن بیرون کند و همچنین یک مکان آرامشبخش و دلنشین برای میهمانان میسازد.

تابلو دکوراتیو سرپوستر

وسایل تزئینی مثل تابلوها و پوستر ها تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی دارند و میتوان جلوه .بسیار زیبایی را برای دکوراسیون منزل و یا محل کار خود ایجاد کنید.

تابلوها را میتوان یکی از عناصر تکمیل کننده دکوراسیون خانه به شمار آورد.

توجه به رنگ، طرح و سایز تابلو از مواردی است که هنگام انتخاب تابلو مناسب خانه نباید آن را دست کم بگیرید. هماهنگی میان رنگ و مدل تابلوها با زمینه رنگی به کار رفته در چیدمان باعث ایجاد کنتراست و هماهنگی تمامی عناصر با هم میشود.

موضوع تابلوهای کنار هم را یکسان در نظر بگیرید.

اگر دلتان یک تغییر بزرگ در دکوراسیون منزلتان میخواهد ولی برایتان مقدور نیست که وسایل منزلتان را تعویض کنید ما یک راهکار بهتر داریم: یعنی اضافه کردن تابلوهای دکوراتیو!

یکی از مکان های مناسب برای نصب تابلو ها دیوار پشت کاناپه در نشیمن شماست. اما توجه داشته باشید که اندازه قاب نباید بزرگتر از اندازه طول کاناپه باشد.

اگر دوست دارید به فضای اطراف خود زیبایی و هویت ببخشید، می توانید از تابلوهای دکوراتیو استفاده کنید.

با تابلوها و پوستر ها میتوانید سبک های مختلف را به منزل خود بیاورید.

به طور مثال در سبکهای مدرن و مینیمال معمولا از رنگ های متنوع و طیف رنگ های مختلف استفاده نمیشود. هدف از بین بردن تنوع های رنگی و ایجاد فضایی ساده و یک دست است و بسیار محیطی ارامش بخش و دلنشینی را رقم میزند.

اگر شخصیت شما به شکلی است که نظم و سادگی را بیشتر میپسندید از تابلوهای دکوراتیو مینیمال استفاده کنید.

شاید در نگاه اول به نظرتان بیاید که یک تابلوی ساده نمی تواند تأثیر خاصی روی انسان داشته باشد ولی باید بدانید که هر بار نگاه به این تابلوها که خیلی هم واقعی به نظر می آیند، تأثیربه سزایی بر روحیه شما دارند. به همین دلیل است که روانشناسان توصیه می کنند که برای هر روحیه خاص و متناسب با .نیاز افراد، باید تابلوی مخصوصی در محل زندگی استفاده شود.

با استفاده از تابلوهای دکوراتیو و قاب ها و پوستر ها میتوانید رنگ هارا به منزل خود بیاورید تا کنون آدمی با رنگ زندگی کرده است و مفهوم آن برای او آنقدر واضح است که هرگز در جستجوی تعریف آن نبوده است!

اگر دکوراسیون و چیدمان منزل شما با رنگ های بی روح و خنثی چیده شده پیشنهاد ما افزودن تابلوهای دکوراتیو رنگی است.

رنگ ها معجزه آسا ترین اتفاق دنیا هستند.

.رنگ ها میتوانند زندگی و روح بسازند.

.رنگ ها به محل سکونت شما جریان زندگی منتقل میکنند

.به محل زندگیتان رنگ هارا ببخشید و در استفاده از رنگ ها جسارت به خرج دهید.

کاربرد و فواید حضور رنگ در درمان مریضی ها و بیماریها و نیز گاهی تشدید دردها و اختلالات جسمی را از یاد نبریم؛ از کاربرد رنگ در روانشناسی و تاثیر فراوان آن در موارد روحی و خلق و . خوی انسان نیز نمیتوانیم غافل شویم.

توصیه ما این است که همزمان با انتخاب وسایل محیط زندگی تان یا محل کار خود؛ به رنگ مطلوب و مورد علاقه و متناسب با روحیات و شخصیت خود بپردازید.

 

ما تضمین میکنیم که با انتخاب تابلو دکوراتیو روح و جریان زندگی به منزل شما برگردد.

 

از گذشته هنر در زندگی انسان، اثری منتقل کننده افکار و اندیشه ها و هویت شخصی خالق و صاحبین آن می باشد.

 تابلوهای دکوراتیو هم بخش کوچیکی از دنیای بزرگ هنر و هنرمند هستند که برای همه انسانها کاربردهای متنوعی دارد.

 

تابلوهای دکوراتیو را میتوانید بصورت چند تکه نیز تهیه کنید که بصورت مجموعه ای معنی خاص و مرتبطی را برساند.

تابلو های دکوراتیو می توانند مفاهیم گوناگونی را نیز انتقال دهند. در واقع کارکردهای تابلوهای دکوراتیو به میزان خلاقیت صاحب منزل در چیدمان و سفارش آن می تواند زیاد باشد.

امروزه بسیار زیاد دیده شده است که ابعاد تابلوهای سفارشی به اندازه یک دیوار بصورت تیکه ای بسیار جذاب و ایده ال برای تغییر دکوراسیون

منزل می باشند.

 

در واقع تابلوها و پوستر های دکوراتیو یکی از باارزش ترین دارایی های طراحی داخلی و دکوراسیون به حساب می آید که با اضافه کردن رنگ ها و الگو و موضوع میتوانید به دیوار خالی و برهنه هویتی نو و جدید خلق کنید.

دیوارها فرصتی است که استعداد خلاقیت ذایقه و شخصیت خود را روی آن به نمایش بگذارید. دکوراسیون منزل به شما کمک میکند تا بتوانید در ساعات استراحت، مهمانی، کار و… احساس بهتری از منزلتان داشته باشید.

اگر دکوراسیون را طوری طراحی کنید که زیبا و جذاب باشد، نه تنها شما و خانواده لذت می برند، بلکه وقتی دوستان و اقوام مهمانتان هستند، از بودن در منزلتان لذت میبرند و احساس آرامش میکنند با لوازم مختلف دکوراسیون منزل مانند یک تابلوی دوست داشتنی و زیبا و… می توانید یک محیط

متفاوت برای منزلتان ایجاد کنید.

وقتی در حال تصمیمگیری در خصوص خرید تابلوی دکوراتیو برای آراسته کردم خانه خود هستید، .میتوانید که با توجه به روحیات و سلایق خود سبک هنری مختلف را تهیه کنید.

چند مورد پرطرفدارترین تابلو دکوراتیو بر اساس سبک ها:

2. تابلو دکوراتیو کلاسیک

3. تابلو دکوراتیو انتزاعی

4. تابلو دکوراتیو انتزاعی فانتزی

یک تابلوی دکوراتیو کلاسیک زیبا میتواند عنصر مرکزی و کانونی در محیط با دکوراسیون ایرانی و

سنتی باشد.

معمولا از قدیم تم خانه های ایرانی ها کلاسیک بوده و هست پس برای تکمیل کردن دکوراسیون خانه چه چیزی بهتر از افزودن تابلو های دکوراتیو کلاسیک؟

یکی دیگر از انواع تابلوهای دکوراتیو تابلوهای آبستره یا انتزاعی است این تابلوها معمولا دارای طرح نیستند و شکل خاصی ندارند و این تابلوها مجموعه ای از رنگ ها و بافت خاصی هستند و همین عدم وجود طرح بسیار مفهومی و شگفت آور است. تابلوهایی با طرحهای انتزاعی دارای مفاهیمی غیر عینی و غیرمشخص هستند و موضوعی از دنیای واقعی را نشان نمیدهند. تمرکز این هنر بر روی اشکال و .خطوط به همراه رنگ و بافت است.

تابلو دکوراتیو فانتزی:

یکی دیگر از انواع تابلوهای دکوراتیو تابلوهای فانتزی است این تابلوها معمولا دارای طرح هستند و کسانی که علاقه به تابلوهایی با طرح ها و عکس های خاص هیتند میتوانند به این دسته از تابلوهای دکوراتیو علاقه مند باشند.

این دسته از تابلوها معمولا در اتاق ها مورد استفاده است ولی این به معنای محدودیت استفاده شما نیست.

تابلوهای تایپوگرافی یکی از انواع تابلو های دکوراتیو هستند که روی آن با فونت نوشته ای ای حک شده.

پوسترها و تابلوهای تایپوگرافی به دیوار شما حس سرزندگی نشان میدهد و به مهمان ها این پیام را میرساند که در خانه ی شما خلاقیت و نوآوری در جریان است.

همچنین شما میتوانید چاپ شخصی با فونت ها داشته باشید.

با استفاده از این سبک می توانید یک تابلوی شخصی برای خود یا یکی از عزیزان شما هدیه کنید.

به سادگی نوشته ی مورد علاقه و الهام بخش خودتان را استفاده کنید و یک اثر هنری منحصر به فرد برای شما خواهد داشت. طراحی داخلی با استفاده از تابلوهایی با فونت ها، از محبوبیت بیشتری در میان مردم برخوردار است، یکی از علل این محبوبیت این است.

شما میتوانید در مکان های مختلفی از جمله محل کار، هال و پذیرایی، اتاق خواب، اتاق کودک در .آشپزخانه و راهرو ها از تابلوهای دکوراتیو استفاده کنید.

 

 

روانشناسان پیشنهاد می کنند که برای هر روحیه مختص و متناسب با نیاز اشخاص، میتوانید از تابلوی مخصوصی در محل زندگی خود استفاده کنید.

 

 مثلا ادر صورتیکه در منزل فرزندی دارید که روحیات پرخاشگرانه یا این که افسردهای دارایست، می توانید در خانه از تصاویر آرامش بخش فضای سبز یا این . که تصاویری با مضمون عشق و علاقه به کار گیری کنید

شما به راحتی میتوانید با تابلوها و قاب ها یک محیط شاد و تا حدی اسرار آمیز، زیرکانه و جذاب بسازید .تا نه تنها خودتان بلکه مهمانان شما هم احساس آرامش و خوبی داشته باشند

در تفکر های قدیم، نقاش ها و هنرمندها برای پیداکردن موضوعی برای نقاشی کردن، به طبیعت مراجعه میکردند، در آن جستجو می کردند و چیزهایی را در طبیعت به عنوان تابلو و اثری هنری انتخاب میکردند و با جستجو کردن آنها در یک ترکیب بندی یک تابلویی نو می آفرینند. این روزها تابلوهای هنری و تابلوهای دکوراتیو راه ورود هنر به منزل است.

راهنمای خرید تابلوهای دکوراتیو:

بهتر است بدانیم که تابلو مناسب هر دکوراسیونی را منحصر به فرد میکند

بستگی به این که سبک دکوراسیون شما چگونه است انتخاب شما متفاوت خواهد شد.

تابلو مناسب با توجه به سبک های دکوراسیون های متفاوت میتوان انتخاب کرد.

تابلو مناسب برای دکوراسیون، بسته به نوع تزئین منزل بستگی دارد.

 

 در واقع تابلو انتخابی شما باید با سبک کلی منزلتان یکی باشد. اگر به این تناسب توجه نکنید بی شک هیچ گونه زیبایی و تناسبی از تابلو دریافت نخواهید کرد. حتی اگر گرانترین تابلو را هم خریداری کرده باشید!

 

از دیگر اصول و راهنمای مهم قبل خرید تابلو این است که باید رنگ تابلو متناسب با دکوراسیون باشد. قرار نیست رنگ تابلو دقیقا در راستای رنگ های موجود و استفاده شده در دکوراسیون داخلی باشد.

ولی ضروری است که با رنگ های موجود، تناسب داشته باشد.

 

مثلا اگر از رنگ های خنثی در منزلتان استفاده شده است با رنگ تابلوهای دکوراتیو میتوان رنگ شاد یا گرمی به منزلتان اضافه کرد.

 

و بالعکس اگر محیط دکوراسیون شما یک محیط با رنگ های گرم است پیشنهاد ما استفاده از رنگ های خنثی یا سرد است که تعادل برقرار شود.

 

 رعایت تناسب هم کار سختی نیست و فقط کمی دقت لازم دارد.

 

بهتر است که رنگ تابلو انتخابی شما با یک یا دو رنگ از رنگ های اصلی موجود در دکوراسیون هماهنگ باشد.

 

شما میتوانید با سبکهای متفاوت بازی کنید. بطور مثلل با اضافه کردن یک اثر مدرن به فضای سنتی برای خانهی خود ظاهری جدید بسازید. سبکها و رنگهای بیشماری وجود دارند که میتوانید با استفاده از آنها یک اتاق نشیمن شیک و جذاب بسازید.

اگر ارتفاع دیوار ها در خانه شما کم است، نصب تابلوهای عمودی به بلندتر نشان دادن آن ها کمک بسیاری خواهد کرد. یکی از مکان های مناسب برای نصب تابلو ها دیوار پشت کاناپه در نشیمن شماست. اما توجه داشته باشید که اندازه قاب نباید بزرگتر از اندازه طول کاناپه باشد.

 

ممکن است محیطی با زیباترین و شیک ترین وسایل تزیینی و مبلمان چیده شده باشد ولی برای دیوارهای آن خالی باشد و به این ترتیب در نگاه اول، سطح خالی دیوارها از جذابیت بقیه عوامل کم میشود و حس خوبی را منتقل نخواهد کرد. تابلو یکی از بهترین راه ها برای رفع این مشکل است.

اگر دکوراسیون شما رنگ های خنثی و ساده دارد تابلوهای طرحدار میتواند بسیار به دکوراسیون منزل شما جلوه بدهد.

 

اگر دوست دارید به فضای اطراف خود زیبایی و هویت ببخشید، می توانید از تابلوهای سرپوستر در دکوراسیون اتاق خود استفاده کنید.

شما در سرپوستر متناسب با سبک های مختلف دکوراسیون از جمله مینیمال ، مینیمالیسم ، سنتی ، معاصر ، روستیک ، کلاسیک ، فرانسوی ، ساحلی ، مدیترانه ای ، اسکاندیناوی ، بوهیمیان ، مدرن ، شهری ، صنعتی ، روستایی ، کانتری ، آرت دکو ، ذن آسیایی ، فنگ شویی ، همپتونز ، گلچین … و .غیره را میتوانید تابلو و تابلوهای دکوراتیو ، قاب عکس و گالری دیواری پیدا کنید

سر پوستر با بیش از دوهزار تابلو دکوراتیو با سبک های مختلف اکسپرسیونیسم، مینیمال ، خطی .تایپوگرافی و… و 500 مجموعه گالری وال و گالری دیواری منحصر به فرد شما را فراهم کند

شما میتوانید در چیدمان گالری دیواری خود از عکس های شخصی خود استفاده کنید و یا صدای خود و .یا موزیک مورد علاقه تان را قاب کنید

شما میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرین تا با قوانین فنگ شویی و باب سلیقه، نیازها و علاقه شما برایتان گالری دیواری منحصر به فرد طراحی و چیدمان کنند.

اینستاگرام سرپوستر را دنبال کنید تا از تخفیفات دوره ای ما باخبر شوید:

مدير وب سايت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.